Felhívás a II. Mecsek Szalon 2014. évi kiállítására

Az 2013-as év első sikeres kiállítása után a klub elnöksége, a klubtagsággal egyetértésben, az idei évben is megrendezi a Mecsek Szalon kiállítást. A második alkalommal a feltételeken nem kívánunk még változtatni, azaz csak a klubtagok pályázhatnak a kiállításra.

A kiállítás anyagát a klubtagok által készített és beadott, lehetőleg 5 évnél nem régebbi felvételeiből zsűri válogatja ki. (Korábbi klub- kiállításon szerepelt fotó ismételten nem állítható ki.)

A néző-képek beadásának határideje a válogatásra (zsűrizésre): 2014. október 7. 18:30-ig

Részvételi feltételek:

• Téma: kötetlen.
  • A nézőképek mérete a válogatáshoz: 18x24-es fekete-fehér vagy színes papírkép.
  • A kép hátoldalán kérjük feltüntetni a szerző nevét, a kép címét, a készítés évét és a szerző elérhetőségét (e-mail, vagy postai cím).
  • Beadható képek száma: szerzőnként maximum 5 db.
  • Csak a Mecseki Fotóklub tagjai pályázhatnak, ha nincs tagdíjhátralékuk.
  • A kiválasztott fotókat egy kidolgozónál kívánjuk nagyíttatni. Ezért azon szerzőknek, akiknek kiállításra kiválasztották a képét (képeit), digitális formátumban is be kell adniuk és a levilágítás költségét is be kell fizetniük október 28-ig.
  • A kiállítás lebonyolítási költségeit pályázatból kívánjuk biztosítani. Amennyiben pályázatunk eredménytelen lesz, a korábbiaknak megfelelően a kiállító szerzők anyagi hozzájárulását is kérni fogjuk.
  • A kiállított képek mérete: a hosszabbik oldal 50 cm. (Ha a kép kompozíciója megengedi, törekedjünk a 3:4-es oldalarány betartására.)
  • A személyenként kiállított képek száma a képek színvonalától és a kiállításra rendelkezésre álló hely nagyságától függ.
  • A kiállítás tervezett megnyitása: 2014. november 25.

Várjuk a klubtagok képeit!

Az Elnökség

2014. 08. 28.