Meghívó

A Horvát Köztársaság Pécsi Főkonzulátusa és a Mecseki Fotóklub szeretettel meghívja Önt és családját a "Horvátország képekben" című fotókiállítás megnyitójára, a Civil Közösségek Házába. (Pécs, Szent István tér 17.) 2015. április 7-én, kedden 18 órára.

Köszöntőt mond: Vincze Csilla a Nevelők Háza Egyesület ügyvezető igazgatója és Hámori Gábor fotóművész, a Mecseki Fotóklub elnöke.

A kiállítást megnyitja: Vesna Haluga a Horvát Köztársaság pécsi főkonzulja.

A kiállítás megtekinthető: 2015. május 5-ig.

Rozivnica

Generalni konzulat Republike Hrvatske u Pečuhu i Foto klub Mecsek srdačno vas pozivaju na otvorenje izložbe "Hrvatska u slikama" koje će se održati u Domu civilnih zajednica. (Civil Közösségek Háza, Pécs, Szent István tér 17.) u utorak 7. travnja 2015 godine, s početkom u 18 sati.

Pozdravni govor: Csilla Vincze, ravnateljica Udruge doma odgajatelja i Gabor Hamori, fotograf, umjetnik, predsjednik Foto kluba Mecsek.

Izložbu otvara: Vesna Haluga, generalna konzulica Republike Hrvatske u Pečuhu.

Izložba je otvorena do 5. svibnja.

2015. 04. 07.