Válogatás a 2015. év sikereiből

Megújult honlapunknak köszönhetően a jövőben havi rendszerességgel adunk hírt a tagjaink által világszerte elért sikerekről. Ennek beharangozásaként a klubunk 2015-ös évben elért eredményeiből teszünk közzé egy kis válogatást, a teljesség igénye nélkül.

2015. májusában a "Vannak vidékek legbelül" című fotópályázaton Ruprech Judit megnyerte a "Bor lelke" kategória fődíját.

2015. júniusában A "Good Light" című nemzetközi fotópályázaton Ruprech Judit "Homewards" (Hazafelé) című képét az IAAP (International Association of Art Photographers) arany medállal jutalmazta, illetve további hét képe is elfogadásra került.

A III. Országos Ökumenikus Fotópályázaton, Kisújszálláson Kiss Imre "Gyimesfelsőloki hősi temető" című képével II. díjat nyert.

A XV. Nemzetközi Magyar Fotópályázaton (Budapest) Jerszi Gabriella "Szénégető" és Kiss Imre "Falu szélén" című képét fogadták el.

A marosvásárhelyi 7. Nemzetközi Fotóművészeti Szalonon Jerszi Gabriella "Szénégető" és Kiss Imre "Kecskén" című képét fogadták el.

A Nagykanizsán rendezett 34. Életünk Országos Fotópályázaton Kiss Imre és Jerszi Gabriella 2-2 képét fogadták el, Kiss Imre "Vágta" című képéért oklevelet kapott.

A 2015.évi Tarka Fesztiválon, Bonyhádon Kiss Imre II. díjat nyert, 3 képét, Jerszi Gabriella 9 képét fogadták el kiállításra.

A "Kattints Papa" országos fotópályázaton, Nyíregyházán Kiss Imre a "Kendőigazítás" című képével I. díjat, Jerszi Gabriella a "Simon bácsi" című képével II. díjat nyert.

A Banja Lukában rendezett 9. Nemzetközi Fotószalonon Kiss Imre 7 képét fogadták el, az egyikkel az Amerikai Fotószövetség díját (PSA Hon Mention) is elnyerte. Jerszi Gabriellának 2 képét fogadták el.

Az 5. Arctic Exhibition of Photographic Art versenyén 2015. szeptemberében Ruprech Judit "Passing" (Átkelés) című fotójával BOFK arany medált nyert.

2015. júliusában az Urban 2015 című nemzetközi fotópályázat Street kategóriájában 7. helyre rangsorolták Ruprech Judit "Wrinkles" (Ráncok) című fotóját.

A Pannonia Reflections Salon of Photography nemzetközi fotópályázaton (Lendava, Szlovénia) a zsűri elfogadta Kiss Imre négy képét: Szénégető, Generációk, Este és Levelek címmel, illetve Barakonyi Károly két képét: Hóhullám és Alkony címmel.

A Prizma Kör Fotóművészeti Alkotócsoport által kiírt "Hullám" pályázaton I. díjat nyert Barakonyi Károly a "Hóhullám" című képével, és Déri Judit "Vonta" című képét a kiállításra beválasztották.

2016. 02. 17.