2016. február-március havi sikereink

Klubtagjaink az elmúlt időszakban is gyönyörű képekkel és jeles eredményekkel vitték hírünket, gratulálunk!

A 6th Exhibition of Photography "Portrait 2016" (Zajecar, Serbia), a 1st Exhibition of Photography "Portrait 2016" (Konya, Turkey), a 4th Exhibition of Photography "Portrait 2016" (Vidin, Bulgaria) nemzetközi fotószalonokon kiállításra elfogadták Déri Judit "Young pope", "Skiers", "Winter graphics", "Under the bridge", "Spring work" és "Tugging" című képeit.

A 6th Exhibition of Photography "Portrait 2016" (Zajecar, Serbia), a 1st Exhibition of Photography "Portrait 2016" (Konya, Turkey), a 1st Exhibition of Photography "Portrait 2016" (Vienna, Austria), és a 4th Exhibition of Photography "Portrait 2016" (Vidin, Bulgaria) nemzetközi fotószalonokon kiállításra elfogadták Barakonyi Károly "Snow wave", "Sunset" és "Matanuska glacier" című képeit.

A "3rd Malinik Digital Circuit 2016" (Zagubica, Serbia), a "2nd Malinik Digital Circuit 2016" (Belogradchik, Bulgaria), a "2nd Malinik Digital Circuit 2016" (Kumanovo, Macedonia) és a "2nd Malinik Digital Circuit 2016” (Travnik, Bosnia and Hercegovina) nemzetközi fotószalonokon kiállításra elfogadták Déri Judit "Young pope", "Lupines and the beauty”, "Mosque", "Denali", "Shades 1", "Shades 2", "Glacier and rainbow" című képeit.

A "NSAPK Circuit 2016" Novi Sad, Aleksinac, Podgorica és Kotor nemzetközi fotószalonokon kiállításra elfogadták Barakonyi Károly "Sunset", "Geysir", "Kandovan-Iran", "Detrital cone" és "Snow wave" képeit, ez utóbbi Salon HM elismerésben részesült.

A Magyar Természetjáró Szövetség "Vízözön" fotópályázatán Bezdán József tagunk 57 nevezőből a 2.helyezést érte el, képe a Turista Magazin áprilisi számában is megjelenik.

A "9th International Emirates Photography Competition" (Abu Dhabi, Egyesült Arab Emirátusok) fotószalonon Kiss Zoltán (AFIAP, HoFosz) tagunknak egy képét fogadták el kiállításra, a 11th International Exhibition "Mask 2016", (Cerkno, Szlovénia) és a "PCA Circuit 2016" (Szerbia, Románia, Macedónia) nemzetközi fotószalonokon három-három képét fogadták el kiállításra, a "4th Greek Photographic Circuit 2016" (Kréta, Görögország) nemzetközi fotószalonon tizenkét képét állították ki, egy pedig GPU Bronze Medal díjat nyert. A "3rd PSSA International Salon" (Port Elizabeth, Dél-afrikai Köztársaság) és az "Apricot Photo 2016" (Jereván, Örményország) fotókiállításokon kettő illetve három képét fogadták el kiállításra.

Az F2 Sociedad Fotografica "Cities 2016." (Buenos Aires) szalonján színes kategóriában Lengvári István "Robur" című képét fogadták el kiállításra.

Március 18-án a pécsi vasútállomáson (nagycsarnok, folyosók) nyílt meg a "Pécsi érték nekem" c. fotókiállítás, melyen klubtagjaink is szerepelnek képeikkel (Ruprech Judit, Kiss Imre, Szendrő László, Mánfai György, Lengvári István).

Nagy Szilvia első önálló kiállítása nyílik 2016. április 8.-án 17.30-kor a VNA Galériában.

2016. 04. 04.