Júliusi sikereink

Tagjaink júliusban sem tétlenkedtek, sok elismerés született e hónapban is. A galériánk is gyönyörű nyári színekben pompázik!

A "Danube Circuit 2016" szalonon (Bulgária, Románia, Szerbia) Barakonyi Károly 11 képével 15 elfogadást kapott. A képek: "Confluence", "Hot spring", "Grand Prismatic spring", "Antelope Canyon 3", "High rise buildings", "Between", "Cocconino Plateau", "The Dam", "Grand Teton", "Mountain Lion" és "Daybreak 1".

Az indiai "1st Impression Int'l Photo Salon"-on (FIAP 2016/212) Barakonyi Károly "Antelope canyon 3", "Detrital cone", "Lord's eye" és "Traces" című képeit fogadták el kiállításra.

A 3rd Exhibition of Photography "BON VOYAGE 2016" nemzetközi pályázaton (Szerbia, Románia, Bulgária) Déri Judit 5 képét fogadták el kiállításra. Az új elfogadású képek: "Groznjan" és "Oak Creek Canyon". Ugyanezen a megmérettetésen Barakonyi Károly 12 képével 25 elfogadást kapott. Új képek: "Grand Prismatic Spring" és "Sundeck".

A 2nd Circular Exhibition of Photography "TOUR CIRCUIT 2016" Serbia nemzetközi pályázaton Déri Judit 3 képét fogadták el kiállításra, és Barakonyi Károly is 9 képével 12 elfogadást kapott, valamint az "Antelope Canyon 3" című képet FSS HM díjjal is jutalmazták. A honlapunkon még nem szerepelt képek: Antelope Canyon 4, Rhythm.

Tagjainknak gratulálunk, látogatóinknak e különleges színekben pompázó galériával kívánunk további kellemes nyarat!

2016. 08. 20.