Ismét MAFOSZ diplomák

A Mecseki Fotóklub két kiválósága is átvehette mai nappal A-MAFOSZ és A-MAFOSZ/b diplomáját.

Club Photo Exhibition

Február 26-ától látható a Mecseki Fotóklub Halász Rezső Galériájában a Foto Kino Klub (Tuzla) kiállítása.

Meghívó

A Mecseki Fotóklub szeretettel meghívja Önt Tuzla (Pécs testvárvárosa) Foto Kino Klub bemutatkozó kiállításának megnyitójára.

Programváltozás

Technikai okokból változik a következő hetek programja.

2019 első negyedév

Elérhető a Mecseki Fotóklub 2019 első negyedéves programja!

2018 utolsó negyedév

Elérhető a Mecseki Fotóklub 2018 utolsó negyedéves programja!

Harmadik hely a klubversenyen!

A MAFOSZ (Magyar Fotóművészeti Alkotócsoportok Országos Szövetsége) 2018. szeptember 1-én rendezte meg a Magyar Fotográfia Napja ünnepségét Biatorbágyon.

Sikerek az 1st Sopianae szalonon

Sikeresen zárult a Mecseki Fotóklub „1st Sopianae Int’l Salon – 2016” pályázata. A kiállítás megnyitójára és a díjak átadására 2016. november 16-án került sor Pécsett, ahol Berke Gyula rektorhelyettes, Lovász István Pécs város jegyzője és Hámori Gábor klubelnök köszöntötte az érdeklődő közönséget és a pályázat résztvevőit, a díjazottak. Szakmai értékelés Prof. Dr. Aknai Tamástól és Barakonyi Károlytól hangzott el.